Březen 2010

Konečně..

31. března 2010 v 22:40 | Besstteam |  Moje keci

Ahojda,
konečně jsou už ty prázdniny.., ale mohli by trvat dýýl na mě je to až mooc kráátkýý.. předpokládam že na vás taky.. ale co! Nemyslíme na konec když je teprve začátek že jo? No takže všem přeji hlavně SBénkům ať si prázky naplno užijou ať nám pak můžou vyprávět.. xD tak pp

SONC - Přihlášky..

31. března 2010 v 19:19 | Besstteam |  Soutěžky

A je tu SONC
(soutěž o nej barvu (color)..)

Takže jestli se chcete přihlásit tak pište do komentů:

1.Přezdívku
2.Blog
3.Nej barva (Nikdo nesmí mít stejnou jako ty předchozí jinak ho neberu)

Tak pište pp

SONF 1.kolo

31. března 2010 v 19:08 | Besstteam |  Soutěžky

Ahojky,
a je tu 1.kolo SONF!!!

Přihlásilo se vás sice málo, ale alespoň něco!!!
takže soutěžící jsou tu:

**MileynQa**

Emily Osment


VeVeŘuŠQ@

Miley CyrusSmooly

Selena Gomez


Lenulenkas

Ashley Tisdale
z

Kdo si řekne jako první o hlásek má ho mít!!!

No tak honem hlasujte.. xD

Ahojky! Myšlenka 1.

30. března 2010 v 19:57 | Besstteam |  Z Týny deníku...
 Mám tu takový kousek z mysli o který se s Vámi musím podělit...
Ve škole jsem seděla jako obvikle na svém místě(1. řada, 3. lavice blíže ke dveřím), a zamyslela jsem se nad tím: CHCI VŮBEC S BLOGEM, KTERÝ MÁM S ADKOU POKRAČOVAT?
Myslela jsem na to i o hodinu...páč nějaký človíček jsem napsal, že by jsme měli blog zrušit, ale sám blog neměl. Takže pro mě byla odpověď jasná: ano, pokračuji!
Ale zase další přestávku jsem přemýšlela o tom, že kámoška sem nic nedává...teda občas jo, ale tvrdí, že nemá čas, přitom je furt na facebooku a hraje pitomý Pet society XD.
Když už hraju, tak s mírou a nelžu, že nemam čas...Potom jsem si uvědomila, že je to moje BFF a tím pádem bych o ní takhle neměla uvažovat, ale na druhou stranu...lež je lež...to se musí nechat. Není to nic závažného...ale je to něco, nad čím člověk uvažuje. Přecejenom...mysl je od toho aby se používala, ne???? :-D
Týna

Pop!

28. března 2010 v 18:49 | Besstteam |  Písničky


Letní čas!

27. března 2010 v 9:42 | Besstteam |  Důležité datumy a fakta
 Dne 28.3.2010 na Soňu se nám ve 2:00 mění zimní čas na letní!
Tak si nezapomeňte přeřídit budíky ať si nepřivstanete nebo naopak nezaspíte .
PP

Prozatimní stav 2!

27. března 2010 v 9:37 | Besstteam |  Soutěžky
 Vede (prozatím) Kikina-star s počtem 12 hlásků!
Jestli chcete aby to takhle nedopadlo tak dejte hlas svému favoritovi!
TyaAd

Star duel 1

25. března 2010 v 16:58 | Besstteam |  Písničky
Ahojky!
Je tu historicky 1. Besst STAR DUEL!

Na poprvé to bude Lady Gaga x Miley Cyrus!
Kdo je podle vás víc in????
Hlesujte v přiložené anktetě!

LG
Svět šokuje svými extravagantními kostými a odvážnými videoklipy..její zpěv je však božský!

MC
Miley Cyrus je popová a rocková zpěvačka se sladkým teenagerským věkem. Proslavila se hlavně v seriálu Hannah Montana i ve stejnojmenném filmu.
Zpívá taktéž božsky!

Takže kdo z koho????

Hitparáda 1

23. března 2010 v 17:56 | Besstteam |  Písničky
Hlasujte pro to nej!

A 2000!

22. března 2010 v 20:20 | Besstteam |  Blog
Představte si! 2000 lidí od měsíce leden!
To je slušný ne? Za 3 měsíce 2000! Juchůůůůůů

Prozatimní stav-1

22. března 2010 v 18:47 | Besstteam |  Soutěžky
Aktuálně: Týna
Zatím vede, s počtem 4 hlásků Maruška! Jestli nechcete aby to tak dopadlo, hlasujte pro svého favorita. Pokud chcete aby zvítězila tak ještě schánějte!
PP

Anketa SOND!

22. března 2010 v 9:26 | Besstteam |  Soutěžky
Hlasujte lidičky!
Pro tupé lidi, který si nečtou jiný články, postoupily blogy:
JSOU TO AKTIVNÍ ODKAZY!

SOND! Konec přihlášek!

22. března 2010 v 9:23 | Besstteam |  Soutěžky
Ahojky, je to tu!
Konec přihlášek na SOND!
Postupují dessy:
Gratuluji!
Za chvíli bude přidaná anketa, tak schánějte hlásky. Máme 12 dessíků a do 2. kola postoupí dessíků 8. Takže 4 vypadnou. Vše záleží na Vás. Tak ale hlavně si dess neměňte, to by byla diskvalifikace!
PP

Týnin deník str. 2

21. března 2010 v 13:11 | Besstteam |  Z Týny deníku...
Život se možná zdá být těšký, ale přináší i radosti a pocity štěstí.
Některé věci jsou tak těžké, že si je neumíme představit. Pro někoho je zlá doba, když nemůže na počítač, ale pro někoho, je podstatně velká krize smrt v rodině, vážné onemocnění apod. Já už smrt v rodině zažila, ačkoli té, se mohlo zabránit. Nemyslete si, že to bylo něco se zdravím, to ne, spíš psychyka. V ten moment, co jsem se to dozvěděla, jsem měla divný pocit úzkosti. Ten jsem ale už zažila. Například mě dostává i smrt ve filmu, teda jen u někoho milého, a je to, jako kdybych ho znala. I když se tgřeba dívám na Titanik a vím, že to špatně dopadne, pokaždé mě to zaskočí a ukápne pár slz. Když se ještě řeknu, že se to stalo doopravdy, je to horší. I když vím, že některé smrti jsou "JEN JAKO" třeba v seriálu nebo tak, taky brečim a i když jsem to prostě viděla a vím, že to tam je a bude i když si to pustím znova, budu furt brečet jako želva.
Nejhorší je, když ztratíš někoho blízkého, komu si důvěřovala, kdo tě měl rád a s kým si se nikdy nenudila. A však možná je ještě horší, když vidíš nenávist v rodině. Když syn nemá rád svého otce. Přece ať je jaký je, je to pořád jeho otec, a to, že si s ním, s tím otcem, nerozumí ani syn ani druhý syn, až tak že by si denodeně volali, nebo by se úplně milovali, není zkrátka důvod se nenávidět.
To byli spíše zlé životní situace, ale udávají se i dobré. Také trochu trapné a nepříjemné...
To už je ale str. 3....

Týnin deník 21.3.2010

21. března 2010 v 12:59 | Besstteam |  Z Týny deníku...
Ahoj. Tato rubrika je zcela jen a jen moje.
Budu sem psát své názory a příhody, pro pobavení a umoudření Vás ostatních. Bude to jako denní tisk, akorát, že já ho můžu obohacovat čímkoli, aniž bych se za něco musela omlouvat.
Zároveň Vás prosím, teda ty, co si to čtou, aby zanechali komentář a doufám, že kladný...
Vaše Týna

SB-sešlost

21. března 2010 v 12:11 | Besstteam |  Vše pro SB
Je tu 1. třídění za březen. Třídění Sb bude každý měsíc. Ještě Vám napíšeme na blog, ale je nutně:
-napsat k tomuto článku koment s: *přezdívkou
*adresou blogu
*zda-li chcete být dál naše SB
*a proč?
-zapsat do knihy
Toť vše!

Pro SB

21. března 2010 v 12:08 | Besstteam |  Vše pro SB
Sluníčko
To je pro naše SB. Máme je rádi a omlouváme se, že moc neobíháme. Zároveň žádáme návštěvu SB alespoň 1x týdně. To úplně stačí. Jen zanechte komentář a zapište do knihy. Děkuji
Zprávce blogu BesstFriends

Stalking příběh

17. března 2010 v 19:31 | Besstteam |  Příběhy a slohovky
Stalking se vším všudy
Tohle už je vymyšlené, ale jako námět mi pořád slouží šedivky. Jedná se též o stalking, ale tentokrát muž sleduje ženu, která se mu líbí. Vše se odehrálo v Praze.
Jan potkal Elenu v kině. Byla tam s kamarádkou Marcelou. Té si však nevšímal. Elena se mu líbila, jen co vešla do promítací místnosti. Pokukoval po ní celé představení. El se to zdálo divné, ale nevšímala si ho. Když film skončil, El se svou kamarádkou šly do restaurace. Jenže Jan šel za nimi. Celo dobu se na ně díval a když se otočila jedna z nich, schoval se za jídelní lístek. Marcela se tomu smála i El to připadalo vtipné, jelikož si myslely, že se prostě Honzovi líbí. To co se holkám zdálo vtipné, brzy začalo být jako noční můra.
Čekal na El před školou, zjistil si kde bydlí, věděl kam jde a celou dobu chodil za ní. Trvalo to už rok a El z toho už měla nervy na dranc. Se vším se svěřila Marcelce, která však nevěděla o koho kráčí. Proto jí El řekla, že spolu zajdou na kafe a že jí ho ukáže, poněvadž půjde za nimi. Marcela souhlasila. Když se posadili, za chvíli se otevřeli dveře znova a to byl Honza. Marcela si ho najednou vybavila a začala mít výčitky svědomí. El to na ni poznala a začala se vyptávat. Marcela jí řekla, že se na jedné párty opila a že to byl on, kdo po ní chtěl její číslo. Z opilosti mu ho dala a řekla mu, kde bydlí.
Jenže holky začaly jednat. El koupili nové číslo a podobně. Zašli také na policii, kde jim řekli, že nemohou jednat. El se na ně pěkně naštvala a okamžitě odešla. Asi půl roku chodila obklopena přáteli a rodinou, aby nebyla s tím úchylem všude sama. Nastal rok 2010 a El se dozvěděla, že je to již trestné a nese to název Stalking. Obrátila se proto opět na policii, ovšem tentokrát mu to už neprošlo a El pomohli.
Obžalovaný Jan Choděra šel na 6 let do vězení.
El se z toho za pomoci psychiatrů vyvlékla a žila dál svůj život. Jan, když vyšel z vězení, začal nový život v Ostravě, kde se oženil s Janou, se kterou měl 2 děti. Chodil pravidelně k psychiatrovi a své úchylky se zbavil. Vše dobře dopadlo, ale nemusí to tak být vždy.
Co je to stalking?
Jedná se, teď už o trestný čin a to z hlediska sledování a citového vydírání. Pokud se díváte na ULICI na Nově, tak tam jste mohli stalking vidět. Kukačka a Farská.

Furtnnovi

17. března 2010 v 19:29 | Besstteam |  Příběhy a slohovky
Ahoj. Vypadá to, že se zase začnu o blogís více starat. Mám pro Vás spostu new přiběhů a
taky NEW seriál FURTNNOVI.
Přidám ještě:
-stalking příběh
-Možná začnu 2. sérii Poníka Enza
a teď už Furtnnovi.
Seznamte se:
Jennifer-matka dvou dětí, žije v míru a má ráda vše živé a svého muže. Je milovnicí zvířat a je tak trochu šílená. Líbí se jí kluk, který je o 20 let mladší a roznáší pizzu. Jí je 42 let a to je asi tak vše. 5íkáme jí Jenn.
Dean-otec dětí a manžel Jenn. Miluje pivo a mladé ženy, sport a auta, dále televizi, svou ženy a taky trochu i děti. Je mu 43 let.
Gita-16 letá dcera Jenn a Deana. Puberta s ní pěkně mlátí a je zamilovaná do jednoho kluka ze školy-Tonyho. Jemu je 17 a chodí s roztleskávačkou. To se Gitě nelíbí a snaží se jí ho přebrat. Gita chodí na střední školu v New Yorku. 5íkáme jí Git
Jacob-18 letý bratr Git, také s ním mává puberta, ale o 100% víc než s Git. Chodí s Andy, kamarádkou Git a má metalovou kapelu Dead dream. 5íkejme mu Jake.
Ve škole je oblíbený ale u učitelů je to spíš nevídaný přírodní úkaz.
Výslovnost jmen:
Jennifer, Jenn-Dženifr, Džen
Dean-Dýn
Gita, Git-Gita, Git
Jacob, Jake-Džejkob, Džejk
A zítra už 1. díl Furtnnových. Název: Mrtvý sen se probouzí k živottu

Pixelky 57-tenisky

15. března 2010 v 15:08 | Besstteam |  Pixelky!Pixelky 56-medoušci

15. března 2010 v 15:04 | Besstteam |  Pixelky!

---------

Pixelky 55-zmrzlinQy

15. března 2010 v 15:03 | Besstteam |  Pixelky!
......

Pixelky 54-jablíčka :-*

15. března 2010 v 15:02 | Besstteam

Wink.gif image by LoveEmmalina - URStupid.gif image by LoveEmmalina - Sleepy.gif image by LoveEmmalina - Sigh.gif image by LoveEmmalina - Sick.gif image by LoveEmmalina - Sad.gif Sad image by LoveEmmalina - Love.gif Love image by LoveEmmalina - LookUp.gif image by LoveEmmalina - LookRight.gif image by LoveEmmalina - LookLeft.gif image by LoveEmmalina - LookDown.gif image by LoveEmmalina - LOL.gif LOL image by LoveEmmalina - KnitEyebrows.gif image by LoveEmmalina - Huh.gif image by LoveEmmalina - Giggle.gif image by LoveEmmalina - Frustrated.gif image by LoveEmmalina - Ew.gif image by LoveEmmalina - Depressed.gif image by LoveEmmalina - Dead.gif image by LoveEmmalina - Blushing.gif image by LoveEmmalina - BigEyes.gif image by LoveEmmalina - Angry.gif image by LoveEmmalina

Pixelky 53-ponožky

15. března 2010 v 15:00 | Besstteam |  Pixelky!

------

Poník Enzo 5/2 Konec 1. série

11. března 2010 v 19:11 | Besstteam |  Příběhy a slohovky
Je tu den d!
Milo je připraven vyrazit s Enzem na start. Sedí v sedle a čeká na rozhlas z kabiny rozhodčího.
Enzo se cítí ve skvělé formě..."Závod začíná za: 3, 2, 1...TEĎ!"
Milo tryskem vyrazil ke kládě, která byla jako 1. překážka. Milo poznal, že trať nedělal amatér. Rozvržení překážek bylo velmi profesionální. Milo jel celou trať dobře, bez trestných bodů a s náskokem 1min 32 s! Joshua zelenal závistí, ale nevipadal naštvaně. Milo se podivil jeho, celkem pohodového výrazu. Co má za lubem? U poslední zátačky, trvající 1 km, se Milo polekal. U překážky, zvané Kamikaze, která je extrémě vysoká, ale pro Milo dobře zvládnutelná, si všiml, že má rozeplý třmen a že mu nejspíš při skoku vyjede noha. To předchází pádu. Taky že ano. Spadl ale celkem rycle se otřepal. Dohnal 4. a 3. ba i 2. Jel tedy 2. Joshe ale nemohl dohnat.Josh se smál. Projel cílovou páskou 1. Milo věděl, že to byl on, kdo mu třem povolil a tak to šel nahlásit vrchnímu komisaři Austrália capu-panu Golishowi. Ten řekl, že nemá svalovat své chyby na vítěze. Zřejmě ale tušil, že to Joshua byl. Taky se později ukál mezi Joshem a panem Golishowem příbuzenský vztah. Konkrétně synovec a stýc. Všichni sice měli obletovat Joshe, ale smetánka lidí, fotografů a všech přítomných se vrhla na Mila. Ten byl i za 2. místo spokojen. Trápilo ho, že měl na 1. Ale to vzala voda. I komisaři AC pochopili, že Josh podváděl a musel to uznat i vrchní komisař. Proto pohár Ac vítěztví získal Milo. S Enzem se stali brzy slavnými závodníky v crossu. Jak jinak.... Týna

Tak....

9. března 2010 v 20:29 | Besstteam |  Ty
Anketka je tu!

Nevíš? Porádíme! 1.

6. března 2010 v 19:15 | Besstteam |  Jak být IN a nebýt OUT
Stalo se ti někdy, že si nevěděl/a, jak se vyslovuje jméno tvé oblíbené star?
My ti poradíme!

Miley Cyrus-Majli Sajrus
Johny Depp-Džony Dep
Black Eyed Peas-Blek Ajd Pís
Robert Pattinson-Robert Petysn
Kristen Steward-Kristn Stůart
Reese Witherspoon-Rís Wintrspůn
Fergie-Ferdží, Fergí
Selena Gomez-Selena Gomez
Taylor Lautner-Tejlor Launtr
Taylor Swift-Taylor Swift

to je zatím vše! Myslíš někoho konkrétního? napiš nám do komentářů a my ho v příštím díle uvedeme. Nebo normoš zajdi na Google, dej překladač z cz do aj a hlavně musíš znát jeho jméno jak se píše, no a pusť si výslovnost. Je to takovej amplionek u toho "přeloženého" slova. Hodně štěstí!

Poník Enzo 5/1

6. března 2010 v 18:55 | Besstteam |  Příběhy a slohovky
Správná odpověď: Milo prohraje...

Milo byl rozčílený a odešel na nejblížší tribunu pro diváky, která se chystala na zítřejší závod. Rozhočí Flyn vše viděl a hned spěchal za Milem. Joshua si myslel, že ho jde vyloučit a tak se smál "na plnou hubu". Flyn na něj hodil nechápavý pohled apřistoupil k Milovi. "Co to bylo, s tím Joshuou? Nadával ti? Nebo jste se jen nepohodli? Nebo ti nepadl do oka..."
"Nepadli. Myslí si, že když to 7x nebo kolikrát, že to bylo, vyhrál, tak že vyhraje zase a nedává nikomu šanci. Dnes mi při posledním společném tréninku někdo povolil řemínek u sedla. Kdo jiný by to byl?" "Netvrdím, že to zrovna Joshua nebyl..ale obviňovat někoho bezdůkazů ja hloupé. Sice bych věřil tobě..ale nechme to být!" Milo nechápavě hodil vlasy a šel si sednout do stáje. "Ty mi věříš Enzo?" Enzo důvěřivě zařechtal a položil Milovi hlavu do klína. Vůbec bych se nedivil, že to byl Joshua, pomyslel si Milo.
Jako na potvoru, v den závodů lilo jak z konve. A to pro cross-country je dost nevýhodné...parkur se jede pod střechou v hale, drezúra taky ale cross se v hale jezdit nedá...to by byla dlouhá hala. Milo se trápil ještě víc, když zjistil, že mu někdo ušpinil koně a že musí začít s hřebelcováním znovu. Tak už se schýlelo k závodům....
Pokračování příště....

Awoj! Je tu Poník Enzo 4!

4. března 2010 v 19:33 | Besstteam |  Příběhy a slohovky
Správná odpověď: Joshua!

Milo byl zarmoucen dnešním tréninkem. Bál se, že mu to někdo udělá při závodě a bude vypadat jako pitomec, co si neumí utáhnout třmeny! Ale co když chce pachatel přesně to, na co Milo myslí? Milo přemýšlel, jestli nemá odstoupit. Trklo ho však do nosu, že to může pachatel chtít a tak honem sebral přilbu, ketrou před chvílí hodil na zem a vrátil se na trať. "Co je? Už si balíš??? To je dobře, stejně bys neměl šanci!" "Mám šanci stejně jako ty Joschi. Navíc, takovou radost ti neudělám, abych odjel!" A naskočil na Enza! Pln odhodlání, že závod-tréninkový, vyhraje. A taky že jo! Projel cílem jako bles. Joshua na něj ztrácel 2,55 minut! A to je na Sydneyského šampiona, ostuda, nebo ne? "Vytřel jsem ti zrak, co???" škárlil Milo Joshuu. "Ani ne, ty špinavej, malej kovbiji!" a uplivl si před ním. To Mila hodně naštvalo a tak si k němu stoupl a zapískal. Když se Josh otočil, dostal ránu do obličeje. Josh se ale zasmál: "Ty nevíš, že podle pravidel Sydney Capu
se nesmí zbylí hráči mlátit? Za to tě mohou vyloučit Mildo!" a smál se na celé kolo. To už Milovi řídle krev v žilách a ........
Co se stane příště? Typni si v anketě! Týna

Kusowečka 0.2

3. března 2010 v 14:27 | Besstteam |  Tématické články