Příběhy a slohovky

Krutý příběh života 1.-1/3

29. června 2010 v 20:06 | Besstíci
 Ahojky, uvádíme ciklus příběhů, které šokují, ale mohou být i překvapivé.Dobrý den, mé jméno je Emma Happiensová.
Šok, který se tsal mě, byl vlastně tak trochu dobrý konec. Ponaučení mého příběhu, je prevence. Před čímkoliv. Ať jde o očkování nebo pohlavní styk! Prostě ochrana je důležitá na cokoliv.

Můj příběh se odehrává v mých 16 letech. Byla jsem mladá a plná energie.
Diskotéky střídali škola a spánek. Prakticky nic víc. Poprvé jsem se však opila, a skončilo to opravdu hrozně. V pár vteřinách, se mi změnil život!


KYKLOPOLY

16. května 2010 v 18:30 | Besstíci
 Kyklopoly

V městě Kyklopoly žili jen Kyklopové.
Kyklopové jsou obrovská stvoření s jedním okem uprostřed čela. Jsou to božstvu příbuzná stvoření.

Kyklopoly vymyslel můj bratr když mu bylo šest. Říkala jsem si, že je to pěkná blbost.
Jenže jednoho večera mě Preston zbudil, že nám po obýváku chodí parta kyklopů. Dělala jsem si z něj srandu, ale on mě přesvědčil, abych zašla dolů.
Tam bylo něco nečekaného.......................................Stalking příběh

17. března 2010 v 19:31 | Besstteam
Stalking se vším všudy
Tohle už je vymyšlené, ale jako námět mi pořád slouží šedivky. Jedná se též o stalking, ale tentokrát muž sleduje ženu, která se mu líbí. Vše se odehrálo v Praze.
Jan potkal Elenu v kině. Byla tam s kamarádkou Marcelou. Té si však nevšímal. Elena se mu líbila, jen co vešla do promítací místnosti. Pokukoval po ní celé představení. El se to zdálo divné, ale nevšímala si ho. Když film skončil, El se svou kamarádkou šly do restaurace. Jenže Jan šel za nimi. Celo dobu se na ně díval a když se otočila jedna z nich, schoval se za jídelní lístek. Marcela se tomu smála i El to připadalo vtipné, jelikož si myslely, že se prostě Honzovi líbí. To co se holkám zdálo vtipné, brzy začalo být jako noční můra.
Čekal na El před školou, zjistil si kde bydlí, věděl kam jde a celou dobu chodil za ní. Trvalo to už rok a El z toho už měla nervy na dranc. Se vším se svěřila Marcelce, která však nevěděla o koho kráčí. Proto jí El řekla, že spolu zajdou na kafe a že jí ho ukáže, poněvadž půjde za nimi. Marcela souhlasila. Když se posadili, za chvíli se otevřeli dveře znova a to byl Honza. Marcela si ho najednou vybavila a začala mít výčitky svědomí. El to na ni poznala a začala se vyptávat. Marcela jí řekla, že se na jedné párty opila a že to byl on, kdo po ní chtěl její číslo. Z opilosti mu ho dala a řekla mu, kde bydlí.
Jenže holky začaly jednat. El koupili nové číslo a podobně. Zašli také na policii, kde jim řekli, že nemohou jednat. El se na ně pěkně naštvala a okamžitě odešla. Asi půl roku chodila obklopena přáteli a rodinou, aby nebyla s tím úchylem všude sama. Nastal rok 2010 a El se dozvěděla, že je to již trestné a nese to název Stalking. Obrátila se proto opět na policii, ovšem tentokrát mu to už neprošlo a El pomohli.
Obžalovaný Jan Choděra šel na 6 let do vězení.
El se z toho za pomoci psychiatrů vyvlékla a žila dál svůj život. Jan, když vyšel z vězení, začal nový život v Ostravě, kde se oženil s Janou, se kterou měl 2 děti. Chodil pravidelně k psychiatrovi a své úchylky se zbavil. Vše dobře dopadlo, ale nemusí to tak být vždy.
Co je to stalking?
Jedná se, teď už o trestný čin a to z hlediska sledování a citového vydírání. Pokud se díváte na ULICI na Nově, tak tam jste mohli stalking vidět. Kukačka a Farská.

Furtnnovi

17. března 2010 v 19:29 | Besstteam
Ahoj. Vypadá to, že se zase začnu o blogís více starat. Mám pro Vás spostu new přiběhů a
taky NEW seriál FURTNNOVI.
Přidám ještě:
-stalking příběh
-Možná začnu 2. sérii Poníka Enza
a teď už Furtnnovi.
Seznamte se:
Jennifer-matka dvou dětí, žije v míru a má ráda vše živé a svého muže. Je milovnicí zvířat a je tak trochu šílená. Líbí se jí kluk, který je o 20 let mladší a roznáší pizzu. Jí je 42 let a to je asi tak vše. 5íkáme jí Jenn.
Dean-otec dětí a manžel Jenn. Miluje pivo a mladé ženy, sport a auta, dále televizi, svou ženy a taky trochu i děti. Je mu 43 let.
Gita-16 letá dcera Jenn a Deana. Puberta s ní pěkně mlátí a je zamilovaná do jednoho kluka ze školy-Tonyho. Jemu je 17 a chodí s roztleskávačkou. To se Gitě nelíbí a snaží se jí ho přebrat. Gita chodí na střední školu v New Yorku. 5íkáme jí Git
Jacob-18 letý bratr Git, také s ním mává puberta, ale o 100% víc než s Git. Chodí s Andy, kamarádkou Git a má metalovou kapelu Dead dream. 5íkejme mu Jake.
Ve škole je oblíbený ale u učitelů je to spíš nevídaný přírodní úkaz.
Výslovnost jmen:
Jennifer, Jenn-Dženifr, Džen
Dean-Dýn
Gita, Git-Gita, Git
Jacob, Jake-Džejkob, Džejk
A zítra už 1. díl Furtnnových. Název: Mrtvý sen se probouzí k živottu

Poník Enzo 5/2 Konec 1. série

11. března 2010 v 19:11 | Besstteam
Je tu den d!
Milo je připraven vyrazit s Enzem na start. Sedí v sedle a čeká na rozhlas z kabiny rozhodčího.
Enzo se cítí ve skvělé formě..."Závod začíná za: 3, 2, 1...TEĎ!"
Milo tryskem vyrazil ke kládě, která byla jako 1. překážka. Milo poznal, že trať nedělal amatér. Rozvržení překážek bylo velmi profesionální. Milo jel celou trať dobře, bez trestných bodů a s náskokem 1min 32 s! Joshua zelenal závistí, ale nevipadal naštvaně. Milo se podivil jeho, celkem pohodového výrazu. Co má za lubem? U poslední zátačky, trvající 1 km, se Milo polekal. U překážky, zvané Kamikaze, která je extrémě vysoká, ale pro Milo dobře zvládnutelná, si všiml, že má rozeplý třmen a že mu nejspíš při skoku vyjede noha. To předchází pádu. Taky že ano. Spadl ale celkem rycle se otřepal. Dohnal 4. a 3. ba i 2. Jel tedy 2. Joshe ale nemohl dohnat.Josh se smál. Projel cílovou páskou 1. Milo věděl, že to byl on, kdo mu třem povolil a tak to šel nahlásit vrchnímu komisaři Austrália capu-panu Golishowi. Ten řekl, že nemá svalovat své chyby na vítěze. Zřejmě ale tušil, že to Joshua byl. Taky se později ukál mezi Joshem a panem Golishowem příbuzenský vztah. Konkrétně synovec a stýc. Všichni sice měli obletovat Joshe, ale smetánka lidí, fotografů a všech přítomných se vrhla na Mila. Ten byl i za 2. místo spokojen. Trápilo ho, že měl na 1. Ale to vzala voda. I komisaři AC pochopili, že Josh podváděl a musel to uznat i vrchní komisař. Proto pohár Ac vítěztví získal Milo. S Enzem se stali brzy slavnými závodníky v crossu. Jak jinak.... Týna

Poník Enzo 5/1

6. března 2010 v 18:55 | Besstteam
Správná odpověď: Milo prohraje...

Milo byl rozčílený a odešel na nejblížší tribunu pro diváky, která se chystala na zítřejší závod. Rozhočí Flyn vše viděl a hned spěchal za Milem. Joshua si myslel, že ho jde vyloučit a tak se smál "na plnou hubu". Flyn na něj hodil nechápavý pohled apřistoupil k Milovi. "Co to bylo, s tím Joshuou? Nadával ti? Nebo jste se jen nepohodli? Nebo ti nepadl do oka..."
"Nepadli. Myslí si, že když to 7x nebo kolikrát, že to bylo, vyhrál, tak že vyhraje zase a nedává nikomu šanci. Dnes mi při posledním společném tréninku někdo povolil řemínek u sedla. Kdo jiný by to byl?" "Netvrdím, že to zrovna Joshua nebyl..ale obviňovat někoho bezdůkazů ja hloupé. Sice bych věřil tobě..ale nechme to být!" Milo nechápavě hodil vlasy a šel si sednout do stáje. "Ty mi věříš Enzo?" Enzo důvěřivě zařechtal a položil Milovi hlavu do klína. Vůbec bych se nedivil, že to byl Joshua, pomyslel si Milo.
Jako na potvoru, v den závodů lilo jak z konve. A to pro cross-country je dost nevýhodné...parkur se jede pod střechou v hale, drezúra taky ale cross se v hale jezdit nedá...to by byla dlouhá hala. Milo se trápil ještě víc, když zjistil, že mu někdo ušpinil koně a že musí začít s hřebelcováním znovu. Tak už se schýlelo k závodům....
Pokračování příště....

Awoj! Je tu Poník Enzo 4!

4. března 2010 v 19:33 | Besstteam
Správná odpověď: Joshua!

Milo byl zarmoucen dnešním tréninkem. Bál se, že mu to někdo udělá při závodě a bude vypadat jako pitomec, co si neumí utáhnout třmeny! Ale co když chce pachatel přesně to, na co Milo myslí? Milo přemýšlel, jestli nemá odstoupit. Trklo ho však do nosu, že to může pachatel chtít a tak honem sebral přilbu, ketrou před chvílí hodil na zem a vrátil se na trať. "Co je? Už si balíš??? To je dobře, stejně bys neměl šanci!" "Mám šanci stejně jako ty Joschi. Navíc, takovou radost ti neudělám, abych odjel!" A naskočil na Enza! Pln odhodlání, že závod-tréninkový, vyhraje. A taky že jo! Projel cílem jako bles. Joshua na něj ztrácel 2,55 minut! A to je na Sydneyského šampiona, ostuda, nebo ne? "Vytřel jsem ti zrak, co???" škárlil Milo Joshuu. "Ani ne, ty špinavej, malej kovbiji!" a uplivl si před ním. To Mila hodně naštvalo a tak si k němu stoupl a zapískal. Když se Josh otočil, dostal ránu do obličeje. Josh se ale zasmál: "Ty nevíš, že podle pravidel Sydney Capu
se nesmí zbylí hráči mlátit? Za to tě mohou vyloučit Mildo!" a smál se na celé kolo. To už Milovi řídle krev v žilách a ........
Co se stane příště? Typni si v anketě! Týna

Poník Enzo 3.

24. února 2010 v 19:06 | Besstteam
Awoj! Třetí část celkem oblíbeného poníka Enza
je tu.
Zítra nebo pozítří se dočkáte i Sama doma?! Už nikdy! 2

Správná odpověď: Ano je to něco ve smyslu, že čas uzrál na závodění a být nej

Milova hlava byla plná myšlenek a snů o medajlích a pohárech. O vítězných stužkách a taky o těch největších ZLATÝCH pohárech! Mno, jak to tak bývá-chtěl jít za snem. To však neslyšel rát Milův otec-bál se, že mu to připomene Xe, a že se Mil zase zhroutí. Sám začal na Xe zpomínat.
Jak šel čas Milda byl připraven na první závod Sydney-Austrália cup. Tak si hned podali přihlášku!
"V čem budete závodit, mistře?" ptala se ho popichovně paní za překážkou. Protože byl Mil v dobré náladě, řekl jí že na Crossu. "Ach, tak. Jsou tu, ale moc dobří jezdci chlapče....třeba tamhle ten, Joshua, vidíš ho?" "Ten v černých rajtkách a béžové vestě?" "Ano ten. Vyhrál Australia Cup už 6x!" "A to jste nepřemýšleli, že už by třeba nezávodil??? Víte, dát šanci někomu jinému...!"
"To víš, že přemýšleli. Ale komise říká, že je to věc osudu kdo vyhraje, a tak tu Joshua je už po 8. První 2 roky totiž skončil stříbrný. Ještě že už mu bude 19 a půjde závodit za dospělé a klukům jako ty-juniorům umožní obsadit 1. místo. A jak se jmenuje tvůj kůň?" "X-tre...totiž Enzo."
"A kdo to byl ten X-¨tre?" "Ne. on se jmenoval X-treme. Jenže jsme kdysi touto dobou měli nehodu a X to nepřežil. Bylo mi to líto, už je to však 4 roky za námi. V tu dobu jsem najezdil. Až pak jsem dostal Enza. Po dvou letech-ještě stále trochu truchleném, jsem byl zas pln energie a chtěl jsem být zase Nej!" "Teď máš šanci to dokázat. Tady to máš, a nezapomeň ji pak vhodit do schránky-té červené. Přeji ti mnoho štěstí...." "Děkuju. Naschle!" "Ahoj!"
Milo byl zase šťastný...Závody se však blížili a crossová trať se zdála stále víc záludnější. Při trénincích se Milovi vedlo čím dál tím méně...Jenže před tím jezdil dobře? Tak čím to je? Při jednom z mnoha pádů (den před závodem) si všiml, že má naříznutý řemínak na podbřišníku.....Někdo ho chce ze závodů vyšachovat, protože se bojí konkurence....
Ale kdo???
Joshua?-Jezdí moc dobře, tak proč by se ho bál?
Mark?-Ten jezdí blbě furt, tak tomu by malá lest nepomohla.
Irena?-Je holka, takže je z jiný soutěže!
Sanshez?-Ten připadá v úvahu, i když...je moc tupý, aby něco vymyslel!
Esteban?-Je to kámoš...Dobrý kámoš.
Kiew?-To bude ona! Jé, ta závodí za holky....to není ona.
Spike?-No, nwm tan je sice namyšlenej, ale jde mu spíš parkur, cross
má jen pro zábavu. Takže nic....

Týna

Pokračování příště...Kdo si myslíš, že chce Mila vyřadit???
Hlasuj v anketě!

Sama doma?! Už nikdy! 1.

23. února 2010 v 20:00 | Besstteam
Ahoj, mám tu pro Vás nový příběh, který by se mohl hodit i do školy. Třeba na téma-krádeže a trestné činy.

15ti letá Elis už dlouho pokukuje po Rayenovi. Je to její idol snad od mateřské školky
a líbí se jí i pro to, že je o rok starší. Chodí s ním do třídy a on žije v domění, že
Elis neexistuje. To si teda jen Elis myslela...Rayen-budeme mu říkat Ray, se do Elis zamiloval
ve 4. třídě, když se běžel závod+taková stezka odvahy a on k sobě dostal Elis.
Strašně se nasmáli a Ray se o ni začal zajímat víc, naž je kamarádům povoleno.
Elis, ta si myslela, že jejich přátelství skončilo den po stezce, či co to bylo.
Elis budeme říkat El. El se ráda dívala na svět s růžovými brýlemi-jednoduše řečeno optimisticky.
Byla sluníčko třídy, byla takovou cytrou ale i sportovně či jinak nadanou holkou...
BYLA NĚCO JAKO DOKONALOST SAMA!
Alespoň pro Raye. Po půl roce 9. ročníku na základce v Anglii se poprvé setkali jako (možná) pár.
Šli na rande do kavárny LemonCafe. Tam si objednali a za chvíli měli své kefe vypité. Povídali si
a povídali....NO a pak Ray doprovodil El domů. Tam na ni čekala mamka Frenchy ,
která se hned zvědavě vyptávala kdo to byl. Tak si povídali. Druhý den byla sobota. Frenchy a George-tedy rodiče si vyrazili na nákupy a na výlet do Sparkyssových lázní.
Vrátí se až v pondělí a tak má El dům pro sebe. Plánovala si schůzky s Rayem a představovala si jek se líbají apod. Těšila se...na můj vkus až moc....
Týna

Cose stane v 2. díle?
Typni si v anketě! Třeba tvůj typ bude ten správný!

Poník Enzo 2 část

22. února 2010 v 20:28 | Besstteam


Tak pokračujeme....
Správná odpověď: 2-Poník, připomínal mu Xe

Milo se smutně zadíval směrem ke stáji a se svým novým kamarádem, se rozešel napříč drezúrní halou. Po cestě pobrekával, ale to mu jen tak neprošlo! Poník ho chtěl mermomocí rozveselit.
Začal panáčkovat a vesele vyvádět. Milovi se to líbilo a jeho tvář vyluzovala úsměv. Ve stáji ho Milo začal hladit a věnoval mu Xův box. Když ho otevřel, uviděl kus provazu. Na tom se učil, kdysi malý X vodit jako na lonži. Zase se mu zastesklo. Poník do něj vrazil svou huňatou hlavičkou a udělal "psí očka". Milo se na něj podíval, a rázem ho napadlo jméno: Enzo.
Enzo-u indiánů to znamená něco jako statečný a milý plyšák! Poník už má jméno! Je sice zvláštní,
ale energické. Enzo se velmi rychle učil-lépe než X. No a časem se vycvičil na cross-country a byl nej v trénincích. Tak šel čas a Enzovi už bylo 5. Milo si uvědomil, že je čas...

Týna
No a je tu další otázka!!!!
Najdeš ji v anketě, která se objeví po kliknutí na tento článek!

Takže, takže...

21. února 2010 v 14:19 | Besstteam
Ahojky! Je tu 1.
příběh, a bude rozdělen na díly!

Poník Enzo

Milo měl malého a milého poníka jménem X-treme.
Když ho v loni vezl na závody, nabouralo do nich auto a jejich dostalo smyk a hodilo se na strom.
Všichni přežili-kromě X-trema. Milo měl pro X velkou slabost, a tak byl několik dnů, i měsíců smutný a nesvůj. Každý kout domu, mu připomínal zesnulého přítele. Jednou se konal v Sydney trh s koňmi-černý. Jelikož Milovi rodiče byli ochránci přírody a
Milův otec navíc veterinář, na trh se vydali spolu s polocií přestrojené za civilisty. Všichni přece ví, že koně co se neprodají, jdou na jatka. A tak je "Naše parta" chtěla zastavit a koně dát do rukou soukromým nebo veřejným majitelům. Třeba do jízdáren. Esme, Milova matka zahlédla u jednoho "obchodníka" stát krásného connemarského poníka. Byl čistě bílý a měl velké, upřímné oči. Podobal se-a to doslova Xovi. Esme ho hned koupila. Zachránila ho tak, ne? Hned běžela za Jimem, svým manželem a Milovím otcem. Jim z něho byl natšen. Po zátahu se s koněm vrátili na Austrália ranč. Tam bydleli. Milo z něho byl nadšený, ale něco jeho srdce stále tížilo! Ale co????

....To se dozvíte v pokračování Poníka Enza. Ale můžete si typnout, já sice odpověď
znám, ale proč by ne...vy totiž ne! Typní si v anketě!

Týna

No...To už víte

16. února 2010 v 16:32 | Besstteam
Jak bylo řečeno, máme dvě nové rubriky!

A v této, se můžete těšit na naše umělecká pojetí slov, z nichž pro VÁS vytvoříme příběhy!!

Tak pp!
 
 

Reklama